Krany spiralnie karbowane

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Zawleczka z gwintem drutu jest również określana jako "st taps" (gdzie "st" jest skrótem od angielskiego "korkociąg"), który jest specjalnym gwintem do obróbki otworów do mocowania nici drucianych, a wymiary konstrukcyjne są wytwarzane zgodnie z zgodnie z krajowymi standardami, takimi jak GB - 83, drobne maszyny i druty ręczne, które również mogą być stosowane.

Zawleczkę nitki można podzielić na maszynę ze stopów lekkich, kran ręczny, zwykłą maszynę stalową, kran ręczny i specjalny kran.

1. Maszyna ze stopów lekkich i kran ręczny: dla stopów metali nieżelaznych, takich jak Alcan, stop magnezu i miedzi, skok jest mniejszy niż 2,5 mm, a skok jest większy niż 2,5 mm, a skok jest podwójny.

Metoda znakowania: STD × p st to specjalny wewnętrzny kod nici do wstawiania nici drutu.

Przykład oznakowania: specjalny gwint do specyfikacji przetwarzania i instalacji z gwintem 8 × 1. Wstawka z gwintem dolnym z drutu 25 ma gwint dolny, oznaczony jako st8 × 1. 25

2. typowa maszyna stalowa i kran ręczny: gwint wewnętrzny stosowany w materiałach metalowych, takich jak stal, żeliwo, staliwo itp., Jest podwójnym gwintowaniem.

3. specjalne krany mogą być zaprojektowane i wykonane zgodnie z potrzebami klientów. na przykład w miękkim aluminium, miedzi do góry i do góry, naciśnij ręką kurek, specjalny kran do pojedynczego wspólnego gwintowania stali, kran do stali nierdzewnej, kran z płaskim dnem do otworów nieprzelotowych, kurek gwintowany, gwintowany kran itp.

TAP8.jpg

Changling jest znaną fabryką narzędzi z produktami sprzedaży bezpośredniej producenta i certyfikatem ISO, zapraszamy do hurtownia drutów spiralnie karbowanych Taps od nas.
Zapytanie