Proste narzędzie instalacyjne

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Narzędzie instalacyjne

Wąskie znaczenie drutu stalowego Lo zestawy drutu stalowego Lo zestawy narzędzi instalacyjnych jest w szczególności klucz montażowy, stosowany głównie do stalowych kołków w dolnym otworze śruby, jego podstawową zasadą jest, że zestaw spiralnego drutu stalowego przez śrubę prowadzącą, wymuszenie skurczu średnicy, aby z powodzeniem znaleźć się na dnie, podzielone na klucz do ręcznego i automatycznego montażu. Ogólny zestaw narzędzi do instalacji ze spiralnego drutu stalowego obejmuje:

1, dotknij: używane do przetwarzania drutu stalowego wewnątrz instalacji otworu śruby w wątku;

2, klucz instalacyjny: spirala z drutu stalowego ustawia się w gwintowanym otworze;

3, urządzenie oporowe: stosowane do łamanego mocowania drutu śrubowego;

4, Zdejmij osłonę: służy do usunięcia gwintu w stalowych zestawach spiralnych;

5, wtyk gwintowany: służy do testowej instalacji drutu stalowego wewnątrz otworu gwintowanego.

Zakres zastosowania

Drut stalowy po długotrwałym badaniu roboczym w produkcie, struktura śruby jest niezawodna, wydajność dobra, łatwa w użyciu. Części mogą być stosowane w różnych gałęziach przemysłu, do stosowania produktów śrubowych, jest to przedmiot, taki jak stosowany w: przemyśle lotniczym, przemyśle stoczniowym, przemyśle obronnym, przemyśle motoryzacyjnym, elektronice sprzętowej, wszelkiego rodzaju maszynach

Zalety

1. Przedłużyć żywotność: ponieważ śruba z drutu jest materiałem ze stali nierdzewnej, o wysokiej twardości, sprawiają, że miękka podstawa wzrosła dziesiątki do setek kawałków życia; Zwiększono jego wytrzymałość, ale także uniknięto potknięć, nieuporządkowanych sprzączek.

2. Zwiększać wytrzymałość połączenia: miękkie, takie jak niskiej intensywności mogą być stosowane do materiałów ze stopów aluminium i magnezu, drewna, tworzyw sztucznych, gumy i tak dalej łatwe do odkształcenia i materiałów o niskiej wytrzymałości, unikać śliskiego jedwabiu, zjawisko takie jak zły ząb.

3. Zwiększenie powierzchni nośnej, może być wymagane, aby wymagać mocnego połączenia i nie dodawać średnicy otworów śrubowych cienkich części ciała.

4. zwiększyć nośność połączenia gwintowanego i wytrzymałość zmęczeniową: za pomocą stalowego drutu można wyeliminować śrubę i odchylenie otworu śruby między skokiem a rodzajem zęba, doprowadzić obciążenie równomiernie do siebie, aby poprawić nośność gwintu połączenia i odporność na zmęczenie. Może być stosowany do mocowania płytek ceramicznych, plastikowych, szklanych i innych twardych kruchej kruchego materiału. Skutecznie zapobiegają zjawisku pękania.

5.Rust śmierć: spirala z drutu stalowego określa cechy samego materiału i jego powierzchnia jest bardzo gładka, używać w trudnych warunkach, takich jak wilgoć, korozja, nie będzie pasować do matrycy rdzy, unikać z powodu rdzewiejących otworów gwintowanych nie może usunąć i zastąpić kosztowną utratę matrycy. Może być stosowany w przemyśle chemicznym, lotnictwie, sprzęcie wojskowym i innym wymaganym wysokim współczynniku ubezpieczenia.

6.Odporne na ciepło, odporne na ciepło, odporne na korozję: jak spirala ze stalowego drutu ustawia bardzo wysokie wykończenie powierzchni, może skutecznie zmniejszyć tarcie między wewnętrznym i zewnętrznym gwintem samego materiału, ale także ma właściwości odporne na wysokie temperatury i korozję. Często można go użyć do demontażu, montażu części i często przekręcając otwór na śrubę, przedłuża jego żywotność.

7. Trzęsienie ziemi, zapobiec luźnemu: typ śruba blokująca specjalna konstrukcja w silnym wibracjom i środowisku wstrząsowym zablokuje śrubę w otworze śruby, nie luźna, blokada jest lepsza niż inne urządzenie blokujące. Może być stosowany do zasilania urządzeń, przyrządów i mierników, precyzyjnych i lotniczych, lotnictwa, sprzętu wojskowego i innych wysokich współczynników ubezpieczenia wymagane.

8. Łatwa konserwacja: w przypadku błędów obróbki gwintów lub uszkodzenia naprawy gwintów wewnętrznych, użycie drutu stalowego może stworzyć matrycę śrubową i można użyć oryginalnej śruby, szybko i ekonomicznie. Proste przykłady, takie jak blok silnika, specjalne części tekstylne, wszystkie rodzaje elementów aluminiowych, tokarka została później zeskrobana z powodu uszkodzenia otworu na śrubę, dotykając ponownie tak długo, jak instalacja śruby, śmieci wraca do życia.

9. Transformacja zębów śrubowych systemu metrycznego: za pomocą zestawów spiralnych z drutu stalowego dla danych metrycznych - proszę o cal - międzynarodowy otwór gwintu standardowego, jest bardzo wygodny, szybki, ekonomiczny, praktyczny, ma zastosowanie do wszelkich produktów importowych i eksportowych.

Zestawy montażowe spirali z drutu stalowego

Wiercąc, stukając, instalując zestaw przewodów, uchwyt uchwytu instalacji cztery główne kroki, patrz poniżej:

1, wiercenie

Użyj tabeli do wielkości wiercenia, głębokość wiercenia jest większa lub równa L2; Uwaga, aby nie wiercić w stożku, wiertło nie jest łatwe do wyboru i nosi poważne, nie wpada do układu, może spowodować uszkodzenie. Znudzony, po tym, jak pozwolono mu zadźgać naturę wgłębienia, głębokość wgłębienia nie powinna być większa niż 0,4 P, przeciwne wytaczanie za dużo jest złe dla zestawów przewodów instalacji.

Narzędzie instalacyjne4881.png

2, stukanie

Z odpowiednią specyfikacją zestawów przewodów specjalnego gwintownika do gwintowania, gwintowanie musi przewyższać długość drutu, do wszystkich otworów gwintowanych, dotykając dokładności decyzji ostatecznie standardową standardową strefę tolerancji otworu na śrubę, użytkownik może zgodnie z wymaganą precyzją otworu na śrubę, odpowiednie metody gwintowania i metoda smarowania, zaślepianie otworów nieprzelotowych w razie potrzeby, aby zapobiec uszkodzeniu kranu.

Po wyczyszczeniu otworu na gwint śruby, dostępnego pistoletu pneumatycznego do rozdmuchu, otwory nieprzelotowe powinny być również używane do otworu pistoletu od spodu, aby oczyścić długi, można również użyć metody czyszczenia do czyszczenia.

Narzędzie instalacyjne 5686.png

Narzędzie instalacyjne5795.pngNarzędzie instalacyjne5899.png

3, instalacja

Zwykle zainstalowany zestaw kluczy ręcznych aplikacji z jedwabiu, jedwabne zestawy wycięć w rękawie, wrzeciono przez zestaw drutu przyklejony, aby zainstalować uchwyt i wkręcić w tuleję prowadzącą, na podstawie, śruby otwory w prawo obrotowe wrzeciona. Mała instalacja i 14 x 2 lub więcej grubej nici, gdy zestaw jedwabiu jedwabiu instalacji, gdy używasz gniazda typu "T" lub prosty klucz śrubowy do instalacji, ale należy zwrócić uwagę, aby nie wywierać na jedwabiu zainstalowany zainstalowany uchwyt większą siłę osiową aby zapobiec nieuporządkowanemu spięciu lub zainstalować uchwyt jest zepsuty.

Narzędzie do instalacji6567.png

4, obsługi zepsutej instalacji

Otwór, chcesz zainstalować zestawy drutu ciągu, siły ciągu użyć instalacji wyrównania uchwyt, z około 200 ga młot walenie może usunąć, dla więcej niż 18 x 2.5 zestaw jedwabiu nici i zestaw drobnej nici powyżej 14 x 1,25 jedwabiu, z Szczypce do igieł i wygięcie w celu założenia uchwytu mogą zostać usunięte.

5, wyjąć zestawy spiralne z drutu stalowego

Problemy podczas procesu instalacji lub ze względu na czas ustawiania drutu są zbyt długie, można je usunąć należy użyć rękawa, urządzenia tulei włożonego w jedwabny zestaw wewnętrznego otworu na rękojeści z uderzeniem młotka, w dół z ręką przytrzymać uchwyt do gwintu Spinanie naprężeniem może wyjąć zestawy przewodów.

Narzędzie instalacyjne7365.png

Changling jest znaną fabryką narzędzi z produktami sprzedaży bezpośredniej producenta i certyfikatem ISO, zapraszamy do hurtowego prostego narzędzia instalacji od nas.

Zapytanie