Automatic Break off tang

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Breaker jest narzędziem do wstawiania nici drucianych, to jest narzędziem do wstawiania nici drucianych, zwanym również "do", w celu zerwania uchwytu instalacyjnego uszkodzonej wkładki z nicią z drutu rowkowego.


Breaker jest ogólnie podzielony na dwa typy: zwykły Breaker i półautomatyczny Breaker.


Podczas instalowania uchwytu ze zwykłym wykrawaniem, stempelowy koniec łamacza jest wstawiany do gwintowanego otworu wkładki nici drutowej, a stempelek końca stempla będzie przeciwstawiał się uchwytowi instalacyjnemu z wkładką nici drutu, a drugi koniec Opozycja jest uderzana młotkiem, tak że uchwyt instalacyjny jest całkowicie oderwany.


Podczas instalowania uchwytu z automatycznym dziurkowaniem, dziurkowany koniec automatycznej dziurkarki jest wprowadzany do gwintowanego otworu wkładki nici drutu, a uchwyt automatycznego stempla naciska się dłonią, aby przyłożyć siłę osiową. po usłyszeniu dźwięku "kliknięcia" uchwyt jest zepsuty.


自动冲断器.jpg自动冲断器.jpg

Changling jest znaną fabryką narzędzi z produktami sprzedaży bezpośredniej producenta i certyfikatem ISO, witamy w hurtowni drutu Automatic Break off tang od nas.
Zapytanie