bez zestawu do naprawy gwintów z gwintem

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nie wstawiania Tang,znany również jako instalacja nie obsługiwać wkład gwintowanyjest dostępny do otworów nieprzelotowych.

Przyjmującanie wstawiania tang(bez instalacji uchwytu) dla otworów nieprzelotowych instalacji można uniknąć wielu problemów, na przykład z wkładką wolna wątek uruchomiony należytej obsługi, stosując się do śruby, jest bardzo niepokojący wobecwyjąćtang po instalacji i wykończeniowych, w szczególności, zerwania tang, małe rozmiary, który wywiera zły wpływ na wydajność instalacji i naswiekWstaw wątku.

ale narzędzia do montażu znie wstawiania tangjest taki sam, jak z wolna uruchomionego wątku Wstaw.

Jeden koniecnie wstawiania tangjestLubię tostożek, który stoi dwa lub trzy cewki i jego narzędzie instalacji jest rdzeń wału, która będzie koordynować z koniec stożkanie wstawiania tangdo przykręcenia insert do otworu nieprzelotowego, który jest dość proste. Po instalacji na końcu stożek będzie prawo w przewodnie części otworu gwintowanego, który może być lepszy sposób na poprawę osadzania życie gwintu, Wstaw, Tymczasem instalacji nie wpłynie na USAwiekzEfektywna długość tulei.

no tang specification_副本.png


Wątek nie tang włóż zestaw naprawczy gwintu 


Changling jest znaną fabryką zestawów do naprawy gwintów z produktami bezpośredniej sprzedaży producenta i certyfikatem ISO, witamy w hurtowym zestawie naprawczym nici do wszywania nici od nas.

Zapytanie