Beztłoczyska wkładka do gwintów

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Beztłoczynne wkładki gwintowe   to są   spiralnie zwinięty, dwukierunkowy drut, zaprojektowany tak, by oferować ten sam niezawodny , trwały, odporny na zużycie gwint, który całkowicie eliminuje potrzebę odrywania i wyciągania trzpienia. Ogólnie rzecz biorąc, wkładki z nici drutu używają niewielkiego kawałka materiału na spodzie wkładki, aby zapewnić punkt zaczepienia dla narzędzi instalacyjnych, dzięki czemu instalacja jest możliwa i łatwiejsza. Tang musi zostać zerwany i usunięty po instalacji.

Płytki beznapięciowe można jednak instalować bez użycia trzpienia za pomocą specjalistycznego oprzyrządowania i mają one otwór umieszczony na każdym końcu wkładki cewki zamiast trzpienia umieszczonego na jednym końcu wkładek. Brak trzpienia eliminuje ryzyko uderzenia metalu w krytyczne aplikacje bezpieczeństwa, takie jak silniki lub sprzęt elektroniczny.

W rzeczywistości, wkładki Tangless Thread są identyczne z wkładkami zmiennymi pod każdym względem, z wyjątkiem sposobu ich instalacji i demontażu.

Płytki Tangless mają wiele zalet w porównaniu z wkładkami z wkładkami.

Pozwalają na nieniszczące usuwanie wkładek. Płytki Tangless można łatwo dopasować i łatwo usunąć po instalacji.

Dostępne ze stali nierdzewnej.

Zatwierdzone do użytku w programach wojskowych. Dwukierunkowa konstrukcja eliminuje potrzebę specyficznej orientacji wkładki.

Tangless Inserts są dostępne w wersji Free Running, Screw Locking i strip-feed oraz w rozmiarach calowych i metrycznych.

 

Zalety:

· Silniejsza siła

Wkładki gwintowe są mocniejsze , dzięki elastyczności wkładki, która zapewnia zrównoważony rozkład nacisku

· Opłacalne i oszczędzające czas

Zmniejszony czas instalacji i kontroli

· Projektowanie dwukierunkowe
Instaluje go szybko i łatwo z dowolnego końca

· Projekt FOD
Brak "resztek obcej rzeczy", co oznacza brak tang do usunięcia


Specyfikacja

1_ 副本 .png

Changling jest znaną fabryką Thread Insert z produktami sprzedaży bezpośredniej producenta i certyfikatem ISO, zapraszamy do hurtownia drut Tangless wkładka od nas.
Zapytanie