bez wkładki z gwintem

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Do otworu nieprzelotowego nie jest dostępna wkładka Tang, znana również jako wkładka do gwintowania z uchwytem instalacyjnym .

Przyjęcie bez wkładki tangowej (bez uchwytu instalacyjnego) do montażu nieprzelotowego pozwala uniknąć wielu problemów, na przykład przy swobodnym wkładaniu nici, ze względu na przyleganie do śruby, bardzo trudno jest wyjąć trzpień po instalacji i wykańczaniu off tang, w szczególności małe rozmiary, które mają zły wpływ na wydajność instalacji i wiek wkładki z gwintem.

ale narzędzie instalacyjne bez wkładki tang jest takie samo jak w przypadku swobodnego wkładu gwintowego.

Jeden koniec wkładki bez trzpienia jest jak stożek, który stoi na dwóch lub trzech cewkach, a jego narzędziem montażowym jest gwintowany wał rdzeniowy, który będzie koordynował z końcem stożka bez wkładki tang, aby wkręcić wkładkę w otwór nieprzelotowy, co jest dość proste. Po zamontowaniu końcówka stożka znajdzie się bezpośrednio w prowadzących częściach otworu gwintowanego, co może być lepszym sposobem na poprawę siły osadzania wkładki gwintowej, tymczasem instalacja   nie wpłynie na wiek użytkowy tulei .

Dostępny zakres rozmiarów to M5 - M16. 


Changling jest znaną fabryką Thread Insert z produktami sprzedaży bezpośredniej producenta i certyfikatem ISO, zapraszamy do hurtownia drutu bez gwintu wkładki od nas.
Zapytanie