Drutu wątku Wstaw kategorii

Wkład gwintowany drutu jest podzielone na dwa rodzaje: zwykłe i blokowania, zamek typu jest ogólnie oparte na pierścieniu lub pierścień mocujący.

1. wspólne drutu wątku Wstaw

Jest przez więcej koło spirali koło składu, różnych materiałów Shang (światła stopu i ogólne stali), używając go są może zwiększona wątek łączy siły, a podszewka Dodano zestawy do wzmocnionej wątek łączy siły Metoda fazy w porównaniu, można zmniejszyć 50% dodatkowych część objętości, dzieli się takiej wagi, na więcej światła, ogólne typu drut Zestawy śrub do złamał hałasu i nie uszkodzone gniazdo dwóch gatunków, złamał gniazdo jedwabiu zestawów do instalacji jedwabne Komplety Hou Usuwanie instalacji uchwytu, sprawia, że śruby jest gładka przez. Uszkodzony przewód zestawy gniazd jest do instalacji Usuń uchwyty, śruby pass. Zastosować uszkodzony czołg Yu Tongkong (może być używany do otworów nieprzelotowych), zestawy drutu nie uszkodzone gniazdo służy tylko do otworów nieprzelotowych.

2. Blokada drutu wątku Wstaw

Blokowania drutu wątku Wstaw składa się z diamentu w kształcie przekroju poprzecznego wieloobrotowych zwojów drutu rany i było bardziej wielostronnych blokowania pierścień, w połączeniu z zewnętrzną część gwintowana i gwintowane części poza swój własny pierścień blokujący można zablokować, aby zapobiec złącze gwintowane luzu, podzielić na serverze rowki i złamane Groove na dwa sposoby.