Wspólne narzędzia do instalacji wątków

Wspólna wkładka z drutu: wysoka wytrzymałość, wysoka precyzja, lekki węzeł z zimnej rolki Dokładna forma spirali z drutu ze stali nierdzewnej w kształcie diamentu do precyzyjnych gwintów wewnętrznych i zewnętrznych, koncentryczny, stalowy zestaw wkrętów dobrze po utworzeniu precyzyjnego wewnętrznego gwint według międzynarodowych standardów, jego wydajność jest lepsza niż wewnętrzna nić utworzona przez bezpośrednie atakowanie dobra.

Po zainstalowaniu wkładka z gwintem drutu, strefa tolerancji otworu gwintowanego zależy od tolerancji wykonania powierzchni wstawki z drutu i tolerancji otworu w nici drutu; tolerancje otworu montażowego, w zależności od precyzji otworów montażowych do gwintowania przewodów, często tworzących 6H, precyzja klasy wysokiej tolerancji do 5H, 4H; jednolity standard nici 2B, 3 b. Wybór płytki z gwintem specjalnym strefy tolerancji wymaganej do używania jednostek opartych na metodach zaczepiania i gwintowania (atak, atak) i smarowaniu itd., Aby zapewnić dokładność i wszelkie wymagania.

Kiedy instalujemy produkty z wkrętami, często potrzebujemy narzędzi gwintowych, za które można wymieniać i bardziej powszechnych zapasów. To urządzenie może być również używane jako obróbka lub właściwe narzędzia do obróbki gwintów, śruba regulowana, ręczna obróbka lub instalowanie używanych maszyn w magazynie.